1997 yılında İstanbul’da kurulan TES Water Group, kendini yenilikçi ve sürekli gelişen, enerji açısından verimli ve çevre açısından sürdürülebilir çözümler sunmaya adamıştır. Su & Atıksu Arıtımı üzerine uzmanlaşmış olduğu gibi , yenilenebilir enerji üzerinde de uzman olan TES, işverenlerinin su kaynaklarını yönetmelerine ve optimize etmelerine yardımcı olmaktadır.

TES , kendi bünyesinde ve üniversitelerle işbirliği yaparak araştırma geliştirme faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir. Yurt dışındaki gelişmeleri de takip ederek, Su & Atıksu Arıtma teknolojileri alanındaki yenilikleri çözümlerine uyarlamaktadır.

Yirmi yıldır, otuz beşi aşkın ülkede faaliyetlerini sürdüren TES Water Group, yenilikçi, gelişen dinamik yapısı ve takdir gören çizgisi ile kurulduğu günden bu yana sektörlerinde lider firmaların anahtar teslim işlerini yaparak, birçok büyük projeye başarıyla imza atmış bulunmaktadır.

Bu sayede, Türkiye ve dünya çapında birçok işletme, mali ve çevresel yükümlülüklerini TES Water Group’un kurulumunu yapmış olduğu Su & Atıksu Arıtma Tesisleri sayesinde yerine getirmektedir.

Dünya standartlarında ürün ve hizmetleri işverenleri ile buluşturan TES, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde vermiş olduğu kaliteli hizmeti artırabilmek için her sene yeni yatırımlar yapmakta, Ar-Ge çalışmalarını artırmakta ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını devam ettirmektedir.